Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem a CoD1 torrentjét,...

Pro Patria kérdése:

Letöltöttem a CoD1 torrentjét, és el kezdtem telepíteni, de felénél kiírja: tegyem be a második cd-t. Mivel nincs cd-m, mit tegyek, hogy települjön?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:05
1 2
 11/15 vagyokakilehetek ***** válasza:

nos akkor fussunk neki.

torrentnél valóban egy letöltési link van.

azt amikor letöltöd és megnyitod a kliens programmal akkor a kliens program letölti a torrent fájlben bejegyzett dolgot.

jelen esetben a COD játékot

/Call of Duty CD-1.ISO 606.28 MiB

/Call of Duty CD-2.ISO 638.2 MiB

kettő fájl kíséretében.


ezek ISO kiterjesztésű fájlok. ezeket nem kell kicsomagolni mivel a daemontools nevű virtuális CD/DVD meghajtó simán kezeli őket.


Az első lemezt bemountolva elindul a telepítés. követve az utasítást mikor kéri a második CD-t akkor bemountolod neki a második ISO kiterjesztésű fájlt is


remélem érthető már. ennél különbül nem lehet elmondani.

max annyit tehetek még majd érted ha nem sikerül hogy akkor jelzed. és írok egy emailt neked amiben megkapod a MSN elérhetőségem. felveszlek kontakt listámra és egy távsegítséggel megmutatom...

2010. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem kell, ezt így most meg tudom próbálni, ha valami nem működik, majd írok:)
2010. dec. 3. 22:30
 13/15 A kérdező kommentje:

Nos, sikerült, de a játék nem indul el:)


[link]

2010. dec. 3. 22:49
 14/15 kepek ***** válasza:
másold át a crack exe fájlt,oda ahova telepitetted.
2010. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már minden lehetséges helyre bemásoltam a crack-fájlt.
2010. dec. 4. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!