Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyakorlott teszveszesek,...

Gyakorlott teszveszesek, vaterások, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy termék, ami első látásra tetszik. Az aukció 24 óra múlva lejár. Annyit sikerült az eladótól megtudnom, hogy ugyanazon a településen van, ahol én lakom (ez az infó nem tilos), írta, hogy hétvégén (tehát az aukció lejárta után)meg lehet nézni, ha érdekel. Ilyenkor hogy működik? Licitálnom kell? Akkor a szabályzat szerint meg kell vennem a terméket. És ha megnézem hétvégén és mégsem tetszik? Viszont ha nem licitálok, nem tudom meg az eladó elérhetőségét. Vagy rosszul logikázok? Megoldás?
2010. nov. 29. 20:00
 1/2 anonim válasza:
Az adatait (cím, e-mail, telefon) csak akkor tudod meg ha licitálsz a termékre, és ha meg is nyered. Ha mégsem vennéd meg, akkor adtok egy semleges értékelést, vagy ha megbeszélitek, akkor pozitívat, attól független hogy nem vetted meg. Ez nem egyedi eset, másnál is előfordult, hogy elállt a vásárlástól személyes megtekintés után.
2010. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha a garanciánál meg van jelölve, hogy kipróbálási, megtekintési, akkor gondolhatod meg magad. Egyébként nem valószínű, hogy az eladó belemenne egy semleges értékelésbe.
2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!