Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 2009es msn-nél 3 partneremné...

A 2009es msn-nél 3 partneremnél a neve elött x van. Miért van ez vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg 12 partneremnél van a neve előtt X , és nem tudom , hogy miért, de engem is nagyon érdekel mostmár.:D Ma kezdődött, és egyre csak nő az X -es nevűek száma:/
2009. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Mindemellett az egyik legismertebb internetes csevegő hálózat (MSN) tagjai között egy új divat terjed: Aki kirak a neve elé egy X-et, az tudatja a többiek felé, hogy ő neki elege van a cigánybűnözésből és a cigányság itthoni tetteiből. Ez a "hóbort" rendkívül gyorsan terjed a felhasználók között. Mindez azt bizonyítja, hogy a magyarság egy újabb lépést tett a cigányság ellen - kérdés persze, hogy sikerül-e visszaszorítani a cigánybűnözést? Erre majd az idő fog választ adni, no és a rendvédelem... Egy azonban biztos: a magyar társadalom bizonyos részének elege lett a bűnözés e fajtájából. Vajon, talál-e megoldást?"

Hát ezért van.

2009. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi szépen! már rájöttem hogy miért van ez!:)
2009. febr. 12. 06:53
 4/6 anonim válasza:
ez nekem is ki van írva azért mert van egy körlevélamibe benne van hogyha unod a cigány bűnözést akkor írj xet a név elé és ezzel emlékezünk meg a meggyilkolt sportolóra:(
2009. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én úgy tudom hogy akkor szoktak oda tenni az emberek msn-en X-et ha meghalt vki.pl. legutóbb Marian Cozma halála kapcsán.vagy mondjuk lehet hogy ennek is ugye a cigánybűnözéshez van köze...
2009. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ahha én is cozmárol tudok..
2010. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!