Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Video chat oldalt keresek,...

Katona06 kérdése:

Video chat oldalt keresek, tudtok jókat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Írd be facen h video chat és egy rakás alkalmazást ad ki!

2010. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
chatroulette :D
2010. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kutyus70 ***** válasza:

Chatroulette...? Na erre hadd ne mondjak semmit. :S Az a helyzet, hogy mióta megszűnt a docler.hu videó chat, azóta én is keresgélek de nem találok. A chatroulette.com, az omegle.com nem csak, hogy nem magyar oldalak, de ráadásul mást sem látok ott mint farokverést. De van magyar is, myVIPChat.com, na ott aztán 10 kamerából tuti, hogy 6-7 maszturbálós f***. Ezért nem is csoda, hogy a csajok menekülnek még mielőtt leírnám, hogy "szia". Tehát beszélgetésre, ismerkedésre szinte teljesen alkalmatlan. A docler.hu azért volt jó, mert ott regisztrálni kellett, és ott aki nyilvánosan maszturbált azt azonnal letiltották. (úgy tudom akár IP cím alapján is, ami azt jelenti, hogy másik email címmel sem tudsz vissza regisztrálni) Amúgy semmi bajom azzal, ha egy srác és egy csaj kamerában csinálnak "valamit" de szerintem akkor ezt ne nyilvánosan tegyék, hanem privát szobába kell menni.

Amúgy ha valaki tud egy igazán jó videó chat oldalt, az engem is érdekelne.

2011. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kutyus70 ***** válasza:

...u.i.: ha valaki tud ilyet, akár az email címemre is írhat, nagyon megköszönném, mert itt nem túl gyakran vagyok.

Tehát: laxnet@freemail.hu

2011. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!