Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Háttérzenét (lehet kikapcsolha...

Háttérzenét (lehet kikapcsolható is) kellene beillesztenem egy weboldalba (kérték), de amit eddig próbáltam, az csak Explorerben működik, hogyan lehet megcsinálni, hogy más böngészőkben is működjön?

Figyelt kérdés
Tudom, nem mindenkinek tetszik, nem is a sajátom, egy felkérés, de ilyent még pont nem csináltam, könyveimben nem találom, néztem fórumokat, azt találtam csak, ami csak az Explorerbe jó (ezt ott a fórumban is leírták), de más böngészőben is működnie kéne, mert nem mindenki használ Explorert (én se), hátha itt valaki tud segíteni.
2010. nov. 21. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A <bgsound> html-kód csak IE-ben működik, ezzel 1 számot lehet az oldal háttérzenéjeként lejátszani egyszer vagy többször.


Más böngészőben vagy javascripttel kell megírni a lejátszót, vagy valamilyen egyszerű java/flash lejátszót kell letölteni és az oldalba illeszteni. Ezeknél már van start-pause-stop gomb is, így kikapcsolható a zene.

google: háttérzene script, vagy háttérzene weboldalba, sok megoldást tudsz rá találni.

2010. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ma nekem is eszembe jutott, hogy flash-el meg lehet oldani, 1 zenéről lenne szó csak. Akkor így keresek rá. :-)
2010. nov. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!