Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet letölteni PCI-os...

Honnan lehet letölteni PCI-os lankártyához illesztőprogramot ingyenesen?

Figyelt kérdés

az alaplapon ezt a sorozatszámot találtam:

W26 361-W65-X-04

W26 361-W65-Z2-05-36


2010. nov. 20. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lan kártyáról van szó, akkor a legnagyobb chip-en lévő sorozatszámra lennék kíváncsiak, pl rtl-8982 stb.

Az, hogy a gyártási számát leírod a kártyának semmire sem elég.

ha alaplapról van szó, nem bővítőkártyáról, jó lenne, ha a gyártóját is megmondanád, mert az életben nem tud neked segíteni senki.

2010. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"AZ ALAPLAPON"van ez a sorozatszám,az alaplap gyártója Fujitsu Siemens,és ez egy integrált lankártya.az eszközkezelő nem talál hozzá illesztőprogramot(sárga kérdőjel)A gépezet egyébiránt nem az én tulajdonom nem is nálam van csak a windows-t telepítettem rá egy barátomnak.ja és még annyi hogy semmiféle driver cd-je nincs.vagyis sem a hanghoz sem a videókártyához nincs.(merthát azok is integráltak)KÖszönöm a gyors választ
2010. nov. 20. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Az eszközkezelőben a felkiáltójeles cucc tulajdonságainál a részletek fülön van egy "hardverazonósítók" a lenyithatóban. Ott egy ilyesmi adat:

PCI\VEN_11AB&DEV_4362&SUBSYS_81421043&REV_19

Ez segíthet a meghatározásban. (ez pl Egy Marvell Youkon hálókártya)

2010. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel: [link] kerestesd ki az alaplapod sorozatszámát, és innen: [link] a sorozatszám alapján töltsd le a drivert.
2010. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!