Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet nézni az adatlapom...

Meg lehet nézni az adatlapom látogatóit Facebookon?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult, hogy néztem valakinek az adatlapját, aki nem volt ismerősöm, és ez után egyből bejelölt... Meg most is, felmentem véletlenül egyik ismerősöm adatlapjára, akit nem is igazán ismerek, és egyből felvett msnre, pedig kint sincs az msn címem Facebookon :S
2010. nov. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

MA ez a harmadik kérdés kiscsillagom!

Használd a belső keresőt!

2010. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
képzeld el, drágaságom, használtam, de ma még nem tette fel senki. ajánlok esetleg neked jó magántanárt, aki megtanít számolni :)))
2010. nov. 19. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. (Van ilyen alkalmazás, de kamu, ne dőlj be neki)
2010. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom, hogy vannak ilyen hülyeségek, de mindig elolvasom a hozzászólásokat, és látom, hogy kamu, de elég ijesztő volt, hogy ma reggel ketten is bejelöltek, pont mikor néztem az adatlapjukat.
2010. nov. 19. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,mert én is így jártam.. akinek adatlapját néztem,másnap bejelölt.
2011. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!