Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van ez az iWiWen? Elég...

Mitől van ez az iWiWen? Elég gyakori az, hogy nem jeleníti meg a képeket. most speciel a január 6.-a után felrakott képeket nem jeleníti meg sem nálam, sem a többi ismerőseimnél.

Figyelt kérdés
Szóval mitől van ez? kb 3 napja megjelenítette még, most meg már csak ilyen fehér négyzet van. visszajöhetnek egyszer úgy, hogy meglehessen őket normálisan nézni, vagy ha majd engedi , fel kell rakni megint a képeket?
2009. jan. 11. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

perszehogy...myvipen is ugyanigy van-attól függ szerintem,hogy milyen gyors a net meg minden


de amúgy olyankor menj rá,hogy változások az adatlapban és úgy menj rá

2009. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem napok óta ezt csinálja és tuti nem a net sebessége miatt van, mivel már több helyen próbáltam nézni valakinek az újonnan felkerült képeit és nem engedi.Egy kis piros x jelenik meg fehér négyzetben és erre sajnos régen is volt példa .Előfordul az ilyen iwiw üzemzavar.Majdcsak korrigálják remélhetőleg!
2009. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugye iwiw-en nincs változások az adatlapon...sajnos nem engedi már sokszor próbáltam...

De múltkor az üzikkel volt gond.Nemcsak nekem.Sokaknak.

2009. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!