Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet "Videó" fület létrehozni?

Figyelt kérdés

Egyszer már sikerült magamnak, de most a "profilom" menüpont alól eltűnt az "alkalmazások kezelése" menüpont.

Most a barátomnak kéne csinálni.


2010. nov. 14. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán:

Adatlap-> Üzenőfal adatok fényképek (sor) -> "+" jel -> Videó

2010. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbáltuk, nincs ott a + jelnél a "videó". először az alapoknál kéne engedélyezni.

Múltkor is az volt nekem, hogy a + jelnél nem volt és akkor is előtte engedélyeznem kellett (vagy mittomén már mit csináltam, a lényeg, hogy utána ott volt a + jelnél), akkor is mindenki beoltott, hogy mekkora egy hülye vagyok, és amikor megmutattam, néztek egy nagyot. Nem, ez nem jó, de azért kösz. Akkor is magamtól kellett rájönnöm, hátha most vki tud segíteni. Akkor úgy volt, hogy profilom -> "alkalmazások beállításai" vagy kezelése, már nemtom.

2010. nov. 14. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor van még egy lehetőség:

Adatlap -> Melléklet -> Videó

Feltöltése egy vidit és megjelenik a Videó fül

2010. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így sem ment?
2010. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem :/
2010. nov. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!