Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet neveldét feltörni?

Hogyan lehet neveldét feltörni?

Figyelt kérdés

Nah mielőtt még megköveznétek a kérdésért, had magyarázkodjam!

Vagy egy tökfej öcsém, aki virtuálisan nevel.

Csak naív a drágám, és megadja a jelszavát mindenkinek, akinek nem kéne.

Én pedig jó nővér módjára végig hallgattam a sírását, és nem küldtem el a halálba, hogy aki hülye, haljon meg...


Szóval jó lenne, ha tudnám, hogyan lehet visszaszerezni egy ellopott virtuális ellatot ˇˇ"


2010. nov. 8. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináljon egy új regisztrációt.
2010. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy kiskölyöknek fontos a saját neveltje :P

Már nem tudom hány napja meg van (volt) neki.

2010. nov. 8. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki halakat, azt nem lopják el. De ezt már vissza nem szerzed, legjobb esetben a törlését tudod elérni.
2010. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj e-mailt az oldal szerkesztőinek, hátha tudnak valamit tenni az ügy érdekében, de igazából kétlem...
2010. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
törést nem is, de vírust küldhetsz az oldalra :D (Nem magyarázom el h hogy kell, nem hiszem h sokat értenél beőle, kérj meg valakit h segítsen)
2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki, hogy ez történik, ha mindenkinek odaadunk mindent.


Egyébként szerinted ha ennyire egyszerű lenne akármelyik weblapot feltörni, akkor lenne értelme ilyeneknek? :)


Arról nem is beszélve, hogy bűncselekménynek számítana, mivel vissza kéne fejteni a weblap adatbázisát, amiért letöltendő börtönbüntetés jár, szóval aki ért is hozzá, az sem fogja megcsinálni neked.


Szépen leülsz vele, és elmagyarázod, hogy ez volt a tanulópénz. Esetleg próbálkozz meg az adminokkal, talán lesznek jószívűek, és tudnak neked segíteni, csak éppen hogyan bizonyítod, hogy az az öcsédé? Ha esetleg volt valami titkos kérdés, talán úgy, de ha nem, akkor rajtuk múlik.


Összefoglalva: sosem fogod feltörni, és segíteni sem fog tudni senki bejutni az oldalra.

2010. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vidd ki sétálni az állatkertbe... meglátod megteszi a hatást../esetleg ott is lehet hagyni ez szabadon választott fakultatív/


mellesleg aki hülye tényleg haljon meg....

nem a halálát kívánom félre nem értsd de ez a mondás....

2010. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na igen, csak a naivitás nem egyenlő a hülyeséggel.

Igen már elmagyaráztam neki, hogy így jár, ha bárkinek megadja a jelszavát, próbáltam az adminnal is csevegni, de csak azt hajtogatta, hogy nem tudom bizonyítani (nem túl kedvesen, teszem hozzá)


De ha nem lehet, hát nem...


Én valami olyasmire gonoltam, hogy vannak ezeka billentyűzet követők, amivel jelszót lehet lopni... Ha ezt valahogy át tudnám küldeni a kedves illető gépére, aztán pedig nekem írná ki, hogy miket pötyög...


De hát igen, ötleteim mindig vannak, csak a fele meggvalósíthatatlan :D)


Köszi a válaszokat ^^"

2010. nov. 9. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!