Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek így gyorsulni fog...

Szerintetek így gyorsulni fog a folyamat?

Figyelt kérdés
Ha gyűjtök az utcában aláírásokat arról, hogy szeretnének az emberek ADSL internetet (tehát kellene telefon kábel), mert az nincs ide behúzva, akkor mennyivel nő az esély, hogy a közeljövőben behúzzák? Mobilinternet nem sok mindenre jó..:@ és többen szeretnének a tudomásom szerint normális kábel netet
2010. nov. 7. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elég sok aláirást gyűjtesz, és kérvényezed a szolgáltatónál h elérhető legyen, akkor lehetséges hogy megcsinálják. De ahhoz kell annyi ember aki beszeretné köttetni, hogy az az internetszolgáltatónak is megérje. Mert pár ember miatt nem fogják megcsinálni.

Probálkod meg.

2010. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem az utcában mindenki aláírná. (kivéve az öregek) :S


Pár tippet tudnál/tudnátok adni mire hivatkozzak vagy mit írjak a kérvénybe?

Nem nagyon vagyok jártas az ilyenekben.

2010. nov. 7. 19:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és az utcában zártkertes házak vannak. Azt hiszem ezért nincs behúzva a kábel MÉG.
2010. nov. 7. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy melyik szolgáltatótól, mert pl: a upc-nek minden egy kábelon fut. És melyik szolgáltatóra gondoltál ? És ki a kábel tv szolgáltató ?
2010. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
T-Comra gondoltam. És kábel tv sincs itt.
2010. nov. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!