Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent passzivból aktivba...

Utorrent passzivból aktivba hogyan is?

Figyelt kérdés

Hello kaptam új netet 30mbit le/20mbit fel, és töltöttem fel egy oldalra dolgokat de megszok szakadni stb pedig minden úgy csináltam ahogy le van irva... megnéztem az oldalon passziv módba vagyok azt hogy tehetném aktivba ? Asus WL-520gc routerem van a modem mellé ha ez fontos.


Meg alul egy piros kör van felkiáltó jellel ha rámegyek ezt irja : nem lehet kapcsolodni . a tűfal vagy router korlátozza a hálózati forgalmat.nyitnod kell egy portot hogy mások kapcsolodni tudjanak hozzád.


Ezt hol tehetném meg ? utorrent 2.0.4-et használok !


2010. nov. 7. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A router NAT beállításainál vagy megnyitod a portot, amit a program használ, vagy bekapcsolod az uPnP-t, hogy maga a program meg tudja nyitni magának.
2010. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!