Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet? Hogy smint...

R3TR0 kérdése:

Mobilinternet? Hogy smint müködik?

Figyelt kérdés
Szeretnék mobilnetet (pannont) számítógépre, az hogy van? Mndent korlátoz, teszem fel h hány weblapot lehet megnyitni , vagy csak a letöltést?
2010. nov. 6. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak adatforgalmi korlát szokott lenni. Ha nem nézel rendszeresen youtube videókat, akkor bőven elég.
2010. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? Mobiltelefonosra (ahhoz 3G-s telefon kell), vagy USB modemes (stick)? Én Vodás vagyok, stickem van, szélessávon netezek, most váltottam 5 gigásról 8 gigásra, csak 500 ft-tal kerül többe. Megy vele minden, filmek, youtube, csak torrentre nem jó.

Mindig azon múlik, mennyi a mennyiségi korlát, 2-3 giga nagyon kevés, legalább 5 gigás kell. Pannón már Telenor, itt a honlapjuk. [link]

2010. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél mobil internetet ,tökéletesen fogsz tudni vele az interneten bármit csinálni : weblapok ezreit megnézni,Youtubeozni,MSN-ezni stb. Egyetlen egy dolgot nem szeretnek :ha valaki torrentezni akar vele . Ha neki állsz vele mégis torrentezni ,akkor jönnek a különböző letiltások. De addig amíg nem torrentre használod ,addig senki nem korlátozza le a mobilnetedet.
2010. nov. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!