Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha csak simán regisztrálok a...

Ha csak simán regisztrálok a Paypalre, és nem állítok be egyenlőre semmilyen bankkártyát hozzá, akkor is tudnak nekem küldeni pénzt?

Figyelt kérdés

Mert küldött egy levelet a Paypal hogy hitelesítsem a regisztrációmat. (Verify....) Megpróbáltam, de meg kell adni a kártya típust, VISA, MasterCard, vagy AmericanExpress. Nekem egyik féle sincs, és így nem tudom ezt beállítani. Addig is amíg csináltatok egy ilyen kártyát, tudnak pénzt küldeni a Paypal számlámra?


És még valami, ide tartozik ez is. Ha a Paypalom valutája USD-re van állítva, de valaki Euróban akar nekem küldeni, akkor az a Paypalnál hogy működik? Vagy ha forintot akanak küldeni USD valutájú Paypal számlára?


2010. nov. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Upgrade-elned kell a kártya típusát és csak úgy tudnak neked pénzt küldeni, de ha nincs hozzá bankkártya csatolva akkor nem tudod levenni róla.
2010. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én még egy jóideig nem is akarok levenni semmit. amikor meg majd le szeretném venni addigra már lesz visa kártyám, vagy mastercard. amúgy melyik jobb?
2010. nov. 5. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy hogy melyik, de Visa úgy gondolom több van, de ebben a témában nem mozgok otthon.

Hozzáadod a fiókodhoz és rárakhatod a pénzt utána.

2010. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én jelenleg semmire nem akarok pénzt tenni, hanem van egy paypalom amire más ember az ő saját paypaljáról akar küldeni pénzt. csak az a gond hogy az enyémhez még nincsen beállítva semmilyen bankszámlaszám, mert nincs se visa se mastercardom. és szóval így ő nem tud az én paypalomra az ő paypaljáról küldeni? előbb meg kell csinálnom a visa kártyát?


a másik gond az hogy az enyém USD valutát használ, a másik meg EUR. nem lesz így "ütközés"?

2010. nov. 5. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

át tudod állítani a valutát

de amint első hozzászólásban is leírtam

CSAK akkor tudsz pénzt fogadni paypaledre ha upgrade-eled a paypal fiókodat.

2010. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!