Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok torrentet seedeln...

Hogyan tudok torrentet seedelni, ha más programmal szeretném, mint amivel letöltöttem?

Figyelt kérdés
Két op.rendszer van a gépen - egy ubuntu és egy windows. ubuntu-val letöltöttem egy filmet (KTorrent), a windows mappájába elmentve. Elmentettem a trackerek URL-jeit, és windows alól szeretnék seedelni, mert mindig azt használom, arról jobb lenne seedelni a letöltött torrentet (uTorrent-em van). Azért kell seedelnem, mert ha nem, warn-t kapok, és azt nem szeretnék.
2010. nov. 5. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az utorrentnek megadod a fájl elérési útvonalát, majd az oldalról újra letöltöd a trackert, akkor leellenőrzi a kliensed a torrentet, majd seedeli.

Normális esetben.

2010. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. De ez ugye nem fogja zavarni a torrent oldalon a "fennhatóságokat"? Mármint hogy megváltozott a kliens, ugye az nem csalás-gyanús?
2010. nov. 5. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csalás gyanús egyáltalán.

Esetleg megváltoztathatod a profilodban a kliensed nevét, már persze ha van ilyen beállítás egyáltalán az oldalon. Én már találkoztam ilyennel.

2010. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!