Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Én kicsi tanyámban hogy...

Az Én kicsi tanyámban hogy lehet második tanyát venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

"A játékot egy gazdasággal és egy polccal kezded. Ezen a tanyán hat építési terület áll rendelkezésedre. Feladatok teljesítésével elérhetővé tehetsz egy 2. tanyát is (feladat: 23) illetve egy 2. polcot is (feladat: 18). Ha van prémiumtagságod, akkor feladatok teljesítésével egy harmadik tanyát is (feladat: 35) és egy harmadik polcot is (feladat: 31) elérhetővé tehetsz.

A feladatok által elérhetővé tett dolgokat a parasztházban vásárolhatod meg."

2010. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget,de még sajnos csak a 16 szinten vagyok,esetleg valami tippet kaphatnék hogy hogyan lehet gyorsabban haladni a játékban?
2010. nov. 6. 04:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvállalod az összes feladatot, mert azokért pontot kapsz és hamarabb léphetsz magasabb szintre.
2010. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönööööm :)))
2010. nov. 8. 04:50
 5/7 A kérdező kommentje:
És a polcoknak mi szerepe van a játékban?Meg a buszmegállónak?
2010. nov. 8. 04:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A polcra tudod pakolni a zöldségeket, gyümölcsöket és az állati eredetű termékeket. Azért kell 2., mert egy idő után 1 polcon nem fér el az összes cucc. A buszmegállóból tudsz átmenni a második faluba, ahol van a malom, Damil Dani, Kotyvaszt Kató Anyó és Gyűjtő Gyurka (ha magasabb szintre lépsz, akkor meg fogod érteni, hogy ők minek vannak).
2010. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,a malom már működik vettem is receptet de nem tudom mi lett vele :(( de még egyszer kösziii
2010. nov. 10. 05:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!