Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome égisze alatt,...

Stefan91 kérdése:

Google Chrome égisze alatt, miért nyitódik meg új fülön/lapon állandóan a YouTube önmagától?

Figyelt kérdés

Évek óta Chrome-ot használok, csaknem zavartalanul.

Ezt a jelenséget kb 2 napja kezdte el produkálni.

Csináltam egy "teljes" víruskeresést, ahol probléma nem mutatkozott, ezt követően pedig minden beállítással egyetemben töröltem is a Chrome-ot, majd újra telepítettem... ellenben a probléma ugyanaz.

Semmi más oldalt nem dob új lapon, kizárólag a YouTube-ot.

Gondoltam, hogy esetleg a bővítmények okoznak problémát? (AddSpeed, VideoDownloader) ...de eddig ezekkel sem volt semmi bajom.

Köszönöm a tanácsokat, miszerint kevesebb kecskep@rnó és fizess elő YT prémiumra, egyikkel nem éltem eddig sem, a másikkal meg ezután sem szeretnék!



ma 13:44
 1/1 anonim válasza:

„ezt követően pedig minden beállítással egyetemben töröltem is a Chrome-ot, majd újra telepítettem”


Van két mappa amit ilyen esetben full érdemes törölni, és ezek közül az egyik rejtett:


C:\Users\"Felhasználó név,,\AppData\Local\Google\Chrome


A másik simán a:


C:\Program Files\Google


Szóval uninstalláld, aztán indítsd újra a gépet, és full töröld ki az előbbi 2 mappát.

Ezután telepítsd újra..

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!