Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka az alábbinak...

Mi lehet az oka az alábbinak a Youtube-oson, és hogyan szabadulhatok ettől?

Figyelt kérdés

Prémium előfizetésem van, bár ez talán lényegtelen.

Rendesen, ha lemegy egy nézett videó, automatikusan elindítja a következőt, pl. ugyanarról a csatornáról. Ha keresés alapján nézek valamit, akkor ugyanabból a témából.


A kezdőoldalon ajánlások is függnek az érdeklődésemtől. Ez nekem a normál működés.

Pálda: Columbo nyomozásai (az egyik csatornán ilyen néhány perces részek vannak). Lemegy az egyik, indítja a következőt.

Tp-linkre keresek, ezek mennek szépes sorban stb.

Két napja meg úgy néz ki, hogy minden (!) videó után valami fickó Linux programozási dolgokat mutat. Kódsorokat szerkeszt, magyaráz. Leállítom. Nézek e jógázót, utána megint ez a Linuxos.

Derrick magyarulra, a film után megeint ez. És kivétel nélkül mindig.

Előzmények között viszont nem szerepel.

A kezdő oldalon az ajánlottak között szokott lenni olyan, hogy nem érdekel ez a téma, nem javasold ezt a csatornát. De nem tudom ezt sem megtenni. Az elmúlt tíz évben biztosan nem kerestem semmi hasonló témát.


tegnapelőtt 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
(Bocs, nem oson az sehova, csak elírtam)
tegnapelőtt 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Valami bug lehet, szerintem jelöld meg, hogy nem érdekel.
tegnapelőtt 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hát pont azt nem tudom megtenni! Amikor fut, akkor sem ad ilyen lehetőséget jobb klikkre, és az előzmények között sincs.
tegnapelőtt 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg töröld az összes yt sütit.
tegnapelőtt 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy okos tévén. Ott is lehet sütit törölni?
tegnapelőtt 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ott nem, de érdemes körülnézni a beállításoknál.
tegnapelőtt 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!