Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet ilyen képeket...

Hogyan lehet ilyen képeket készíteni AI-val? (vagy ez más program?)

Figyelt kérdés

[link]


Ezek nem létező személyek, de hasonló képeket akarnék csinálni/generálni, tehát fekete-fehér, mosottas, sokszor rosszabb minőségű (tipikus 1970-80-as évek), a személyek rajta meg vagy normálisnak vagy kicsit "creepy"nek tűnnek.


Hogyan lehetséges ez? Amikor ilyen tulajdonságokat írtam be az AI arc generátorba, akkor teljesen normális képeket adott ki, hiába írtam bele olyat, hogy "analog horror" vagy "creepy". A kommentekből gondolom, hogy AI-jal készültek.


Valaki tudna ebben tanácsot adni? Vagy ez tényleg a "szerencsén" múlik?



tegnap 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, az AI nem szerencsén múlik. El kell neki mondani pontosan mit kérsz.
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Tő szavakban leírtam, amit a képen láttam a videóban. Mondatokban is. De nem jött össze úgymond.
tegnap 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik Ait használtad, de a legtöbb szavakból és kifejezésekböl generál. Ezt is meg kell tanulni hogy kell vele kommunikálni.
tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!