Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan weboldal,...

Létezik olyan weboldal, ahonnan belinkelhetek hozzászólásokat?

Figyelt kérdés
Nagyon unom, hogy rászánok időt és energiát kommentekre, aztán szimplán nem jelennek meg a cenzúra végett. Tudom, hogy ez sem garancia, de picit talán beljebb lennék vele.

tegnap 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
És ebből szépen kiolvasható, hogy elrejtés, törlés mint olyan nem cenzúra.
tegnap 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez neked hogyan jött ki belőle. Azt sem, hogy csak trollkodsz, vagy tényleg ennyire tagadásban élsz. Mindenesetre befejeztem ezt a parttalan vitát.
tegnap 14:49
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

"Nem tudom, hogy ez neked hogyan jött ki belőle. "


Persze, hogy nem, mert nem érted, mi a különbség a cenzúra és moderáció közt (nem fogok kiselőadást tartani róla, mert nyilván nem is érdekel).


Ha lenne bármiféle cenzúra, akkor az ilyenek degenráltak nem kapnának platformot például:

https://www.youtube.com/watch?v=N9CQPMOzeRs

tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Oké, úgy látom, komolyabb gondolod. Még egy picit próbálkozok. A két fogalom metszi egymást. Annyi, hogy a moderációt általánosabb normák képviseletére használjuk, míg a cenzúra inkább politikai színezetű. Csak ugye a politikai oldalak a saját narratívájukat alapvető normaként tüntetik fel, így egyszerű moderációnak fog tűnni, ha az ellenérvelésem eltávolítják. Hogy előszűrik szoftveresen, vagy utólagosan jelentik/távolítják el manuálisan, az már részletkérdés, mint azt már említettem. Az pedig, hogy maradnak fent félrevezető tartalmak, csak azt bizonyítja, hogy a rendszer nem ér el mindenhová/a

kevés ember által megtekintett videókat nincs, aki jelentse (esetleg nem is az igazság képviselete a cél). Ha engem kérdezel, a hülyeséget cáfolni kell, nem elhallgattatni. Így tanulság lesz belőle, másképp sokak szemében csak hitelesíted az állítást.


Egyébként nem tudom, hogy a szó helytellennek vélt használata miatt kellett ebbe belemennünk, vagy hogy azt gondolod, nem ,,moderálnak" kultúrált hozzászólásokat politikai vagy egyéb érdekből. Jómagam nem tartozom egyik táborba sem, ezért világosan látom, hogy mindkét oldal cenzúrája érvényesül. Csak az egyik rendszerszinten, a másik a moderátorok jóvoltából.

tegnap 15:19
 15/17 Szirty ***** válasza:
Úgy érzed igazad van, de szerintük nincs? Vagy mi is a gond itt?
tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vannak objektív, és vannak szubjektív igazságok, de most nem szeretnék ezen filozófálni. Szeretnék alternatív megközelítéssel közelebb hozni szándékosan egymás ellen hergelt embereket, vagy épp egyéb politikától független területeken tévhiteket oszlatni. Ehhez kértem segítséget, amit le is írtam a kérdésben. Nem értem, miért nem arról beszélünk. Eddig egy hozzászóló volt hajlandó a kérdésemre válaszolni.
tegnap 18:45
 17/17 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy oldom meg. Képfeltöltés.
tegnap 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!