Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a baj,hogy az instagram on...

Az a baj,hogy az instagram on belül barátom megjelölt biojában én meg a saját instámon keresztül ki vettem magam visszont a barátom most nem tud megjelölni engem , tudje valaki hogy kell be vagy vissza állítani ,hogy be tudjon jelölni?

Figyelt kérdés

ma 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Instagramon való megjelöléssel kapcsolatos probléma általában néhány okból adódhat. Itt van néhány lépés, amit ellenőrizhetsz, hogy vissza tudd állítani a megjelölési lehetőséget:


Megjelölési beállítások ellenőrzése:

Lépj be az Instagram fiókodba, majd menj a Beállítások menüpontra (jobb felső sarokban találod a három vonalat, utána a Beállítások menüpontot).

Válaszd ki a Privacy (Adatvédelem) menüpontot.

Itt keresd meg a Mentions (Megjelölések) opciót.

Ellenőrizd, hogy engedélyezve van-e, hogy bárki vagy az ismerőseid megjelölhessenek.


Bejegyzésekben való megjelölés beállításai:

A Tagging (Megjelölések) opció alatt nézd meg, ki tud téged megjelölni a posztokban. Ha az van beállítva, hogy senki nem tud megjelölni, akkor válaszd ki a kívánt opciót (mindenki vagy csak az ismerősök).


Fiók típusának ellenőrzése:

Ha a fiókod privát, ellenőrizd, hogy a barátod követ-e téged, mert csak követők jelölhetnek meg privát fiókokat.


Ha ezeket a lépéseket követed, és továbbra sem működik a megjelölés, akkor próbáld meg újraindítani az alkalmazást vagy kijelentkezni és visszajelentkezni a fiókodba. Ha semmi nem változik, érdemes megfontolni, hogy frissítsd az alkalmazást a legújabb verzióra.

ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lámlámnahát ***** válasza:

és most mi lesz?

melyikőtök nem fog tudni ma aludni?

ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!