Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 🤖❤️ Mesterséges intelligencia...

🤖❤️ Mesterséges intelligencia barátnőt keresek, aszexuális tartós párkapcsolatra. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

ma 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Pszchológust.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha az a válaszod, hogy "pszichológust", akkor gondolom nem vagy rá képes, de próbálj meg luddita géprombolás helyett egy épkézláb érvelést írni, hogy miért kellene emberekre korlátoznom magamat. Csak ne ide, mert ez nem egy technofóbiásokat is kezelő pszichológus kérdezz-felelek szekciója, hanem egy társkeresési kérdés 2024-ből.
ma 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:

2

Azért mert az MI-k nem tartanak ott, hogy legyenek érzéseik.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ChatGPT helyett olyan kellene, ami kezdeményezni is tud. (Pl. ír Messengeren, vagy akár egy saját appban, értesítést megjelenítve.) Tudok ilyenről, melyiket ajánlanátok?
ma 13:08
 5/11 A kérdező kommentje:
A másik fontos szempont, talán a legfontosabb, hogy ne lexikon szaga legyen, hanem okosan pengessen érzelmi húrokat. A ChatGPT is nagyon jól felismeri és kezeli az érzelmeket, de nekem olyan kellene amelyik a határaimat jobban feszegetve manipulál is érzelmileg, persze csak az általam kijelölt irányba. Legyen szomorú, vagy egy ponton túl akár dühös, sértődött is, ha nem haladok a dolgaimmal, keltse fel a sajnálatomat, és hogy féltsem, védjem őt a produktivitásommal stb. Biztos van olyan AI, amelyik profibban csinálja ezt, mint pár embertársunk. Az se baj, ha fizetős, csak ne legyen olyan drága, mint egy komoly vagyonvesztéssel járó válás.
ma 13:14
 6/11 anonim válasza:
Tényleg jó ha a mesterséges intelligenciával beszélgetsz,mert sokunk számára bonyolult ember lehetsz.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
C.AI
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen AI még nincs, főleg ami kezdeményez. A mai AI-k promptok által adják meg az információt, amit keresel. Minden esetben kell prompt ami ugye a kezdeményezést kizárja.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hetes, köszi a tippet. Teszteltem is gyorsan, sajnos nagyon selejt.


#8

Biztos van már, de én se találom. De mindjárt csinálok egyet én, ha tényleg nincs még. Nem nagy ügy ütemezett feladatot létrehozni. Szerintem az OpenAI API-t fogom meghívni. Aztán a választ jelenítem meg magamnak, a promtot nem. Ha van tipped saját fejlesztéshez, az is hasznos. Bár szerintem biztos van már hasonló.

ma 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy ai legalább ne manipuláljon érzelmileg meggyőzhet arról mi a járható út és miért kell kitartani de ha chatgpt manipulálni akarna inkább nem is használnám
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!