Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az ország leglátogatott...

Melyik az ország leglátogatottabb World of Warcraft TÖRT szervere?

Figyelt kérdés
Olyan tört 3.0.x verziós tört Wow servert keresek, ahol reális regisztrált van, tehát nem naponta találkozok egy játékossal:)
2009. jan. 7. 18:55
 1/4 anonim válasza:
Olyat nem igen találsz(hidd el kocka vagyok), mivel a szerverek legtöbbje még csak most ért el arra a szintre, hogy a BC scriptek futnak rendesen, speleznek a mobok, insták, én voltam már eredeti woltk-n és elmondhatom neked, hogy az egész a scriptrendszerre épül. Ha jól megfugyeled, a legutolsó insta (SWP) ami kijött a patch-el, az egy teszt volt a Blizzard részéről, hogy mennyire tudja (bocs) megfingatni a törtszervereket, egy olyan technikai újítással, amihez nem tudnak alkalmazkodni, és mint káthatod, egy olyan törtszerver sincs, (én eddig nem találtam) ahol SWP full scriptelve lenne, és minden menne ott. Elég régen jött már ki a patch. A blizz így írta le a törtszervereket, mivel jogi úton nem szüntethette be őket. Ezért nem fogsz találni semmien "működő" 3.0.x-es szervert, legalábbis az elkövetkezendő 1-1,5 év során. Nem akarok ráklámozni szervereket, de ha a kieg-ig akarsz egy karaktert felhúzni 70-re akkor ajánlom a Taurit és a FrostMourne-t mindkettő igen bugmentes, nagy multal rendelkező szerver, és megéri megnézni ("röviden ennyi")
2009. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rworld.hu forevör:D
2009. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát én a Budapest Wowon nyomom egy ideje, és nem is rossz, igaz h ha bármi újitás van akk 1 napig leáll.. mert lassúaka gmek. :S meg a vip rendszer el van túlozva. de ezen kívűl nekem tökéletes.:) ha gondolod gyere : [link]
2009. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ja és még annyi h swp télleg mindenhol bugos:D a bpwowon is 1et vagy misset ütnek a bossok. xD
2009. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!