Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Interneten állandóan...

Az Interneten állandóan előjön a Vindos11 telepítése, amit nem akarok telepíteni. Mit kell tennem hogy ne kínálja fel többé ezt az alkalmazást a gépemen?

Figyelt kérdés
ma 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
ez a kérdés jól reprezentálja az átlag szavazótábort :D
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Tiltsd le TPM-et vagy a Secure Boot-ot. Máris nem fogja nyomni.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mi az a vindos11?
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ami az "Interneten" (vagyis feltételezem a böngészőben) ajánlhatja a Windows 11 telepítését az az Microsoft Edge böngésző lehet, főleg a Bing keresőmotor használata esetén.


Javaslom, hogy használj a Microsofttól független böngészőt - például Firefoxot, Chromiumot, Brave-et, Operát - abban használj reklámblokkolót - például uBlock Origin-t vagy Adguard-ot - illetve a Bingtől függetlenebb keresőmotrot - például DuckDuckGo-t/Qwant-tot (ezek a Bing-en alapszanak, de más kis cég van mögöttük), Startpage-et (ez a Google-t használja), vagy Searx-et (ez meg metakereső, több keresőmotor találatait tudja összefogni).

ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a böngésző (Edge) ajánlaná, inkább a Windows. Ezt nem lehet kikapcsolni semmilyen gépen.
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem windowson 1x jött csak elő, ott a fele akkora betűkkel szereplő "Maradok win10-en" re kattintottam és soha többé nem jött elő.


"Interneten állandóan előjön" ezt hogy érted? Facebookon a haverjaid ajánlgatják neked???

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kérdésére. Nem Ahogy bekapcsolom a gépet, és nézegetem a portálokat, általában ekkor jelenik meg a felkínálása, három lehetőségek közül lehet választani.1 telepítés azonnal. 2. telepítés időre megadva. 3.Mely időszakokban jelenjen meg. Ma amikor előjött ez, csak az volt, telepítés azonnal. És nem engedett kilépni sem. Ki kapcsoltam a gépet vártam a bekapcsolással, azóta nem jött elő ez kb 3 órája még.
ma 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Tehát már rákattintottál a "W11 Letöltés és Telepítés"-re és a letöltésen már túl vagy.. :(
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Gépházban a Windows Update-nél talán ki tudod kapcsolni.
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lemezkarbantartóval (admin módban) töröld a frissítéseket.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!