Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Használtok tiktok alkalmazást, ha nem mi okból, és ha letörölted miért és mennyivel lett másabb az életed?

Én fiatal lányként őszintén, beleuntam, mert semmit nem ad át nekem. Nagyrésze, brainrot. Persze a korosztályom nagyrésze rakosgatja ki a filterekkel zenékre hogy mennyire szép, miközben tátog egy dalra, de ezt instán is megtehetné gáz tátogás nélkül. Sőt ez célszerűtlen. Vagy lehet èn látom rosszul, de ez az alkalmazás tönkre teheti az ember testképét, a viselkedését, a gondolatait, az emberi kapcsolatait Rendben, sokan kreatív tartalmakat gyártanak, de azt ytre is megtehetnék, nem így van? Meg az elterjedt szépség ideálok, hogy a latina smink a nyerő a fiúknál meg a "glamour" nevezetű tigris vagy leopárd minta,a seggig érő egyenes haj, a 40 kiló meg a diamond girlek. Ez nem igaz, de néhányan véresen komolyan veszik.

Emellett a hidegrázos skibidi őrület a gyerekekre ami már persze a yt shortson is megy ezerrel és a drága alkotók még egy kb 30 részes sorozatot is csináltak. Ennyi erővel, valami értelmesebbet is tehettek volna beszélő wcknél és kameráknál. Mit gondoltok erről?



tegnap 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem használok, mert nem akarok agyrákot kapni a sok baromságtól.
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megfogadtam hogy sosem leszek rabja, sosem töltöttem le.


Van 1-2 haver/ismerős aki spammel tiktok posztokkal, és csak nagyon ritkán nézek meg 1-2-t.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két gondolatot tennék ehhez hozzá:

1. Lehet ezt is normális mennyiségben használni. Nekem van, szerintem napi 5-10 percet használom általában, amíg a nagy dolgomat letudom a WC-n ülve.

2. Ez is úgy működik, mint a többi közösségi média app. Megpróbálja kitalálni, hogy mit néznél szívesen. Ha normális videóknak szentelsz figyelmet, akkor normális videókat fog feldobni, nem tátogó 15 éveseket, részeg kőművesek lájvjait meg beszélő wc-ket. Nekem pl. egy csomó állatos, gazdasági ismeretterjesztő videót dob fel, történelmi tematikájú csatornákat, vagy rövid horror "filmeket" (ez a gyengém), esetleg valami ártalmatlan cicás videót, amin tudok egy jót derülni.

tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!