Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy töröljem az instagramomat?

Hogy töröljem az instagramomat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy jó ideje függő vagyok, posztolok rengeteget, és egyre jobban szégyellem, de nem bírok leállni. De egyszerűen nem bírom törölni, pedig tudom, az lenne a legjobb megoldás. Nagyon rossz irányba befolyásolja az életemet. Kérlek, győzzetek meg, hogy tényleg megtegyem!

tegnap 22:29
 1/6 anonim válasza:
0%
Ha vannak segges képek linkelhetnéd
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi értelme a posztolásnak? Nincs instám, nem is kell, de ott is likeolni kell?
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Awatpr0 válasza:
67%

Ez már veszélyes. Elvileg a Tiktok még nagyobb függőséget okoz, de nem tapasztaltam.

Van egy elméletem de nem fog tetszeni. Vágysz nagyon a figyelemre. Ha jönnek a lájkok, attól fontosabb embernek érzed magad, egy újabb lájk látszólagosan boldogabbá tesz. Holott, a való életben meg nem vagy ennyire sikeres, szeretnéd hogy jobban szeressenek az emberek, de nem kapsz elég figyelmet tőlük. Így az instába menekülsz. Ajánlok egy hobbit, sportot bármit ami eltereli a gondolataidat és amit imádsz csinálni és amivel kiűzöd a fejedből az irmagját is az instagramnak.

(Mivel nem írtál le túl sok mindent, csak találgatni tudok és elnézést kérek ha rosszul látom a helyzetedet.)

tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Blocksite app. Megkered a haverod, adjon rá jelszót. Pár hétig szenvedsz utána nem is fog hiányozni az a hulladék.
ma 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom nélküle az életet :)
ma 10:30
 6/6 anonim válasza:
Ez komoly? Létezik ilyen függőség? Hát ne lépj be sose, és kész. Ne online éld a megálmodott életed. Élvezd a valódi életet. Az őszi reggeleket, a természet színeit, bármit. Hú elvesztenél pár insta embert? Azok nem igazi barátok, csak megrekedtél az online világban.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!