Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erre a Laptopra hogy tegyek...

Erre a Laptopra hogy tegyek internetet?

Figyelt kérdés

szept. 16. 14:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, az aktiváló kódot később is be lehet írni, nem muszáj a telepítéskor!
szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#12 a wifit se fogadja el
szept. 16. 15:19
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

A net nélküli telepítést nem ajánlják már fel az új telepítők, de meg lehet kerülni. Amikor kéri, akkor nyomj egy Shift+F10 kombinációt, hogy felugorjon a parancssor. Ide beírod: oobe\bypassnro, majd Enter nyomása után újraindul és átugorja a net kérést.

A licenc kulcsot alapból át lehet ugrani.

szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#14 Az már sikerült a wifit nem tudom beírni
szept. 16. 15:31
 15/22 A kérdező kommentje:
#13 Az már sikerült, a wifit nem tudom beírni
szept. 16. 15:32
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

#11 már tett linket, hogy lehet internet nélkül helyi fiókkal telepíteni.


Shift + F10 gombot megnyomni (lehet, hogy Fn gomb is kell) a parancssor megnyitásához - parancs:


OOBE\BYPASSNRO


A telepítő újraindul és akkor rálehet kattintani a Nincs internetem-re.

________________________________________________________________________


Itt le van írva, hogy lehet wifit varázsolni rá telepítés közben. Csak előtte rá kell tenni a telepítő pendrive-ra a laptopod Wireless LAN driver-át.

[link]

szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#14/#15: A #10-es hozzászólás utolsó linkjében, illetve a #13-as hozzászólásban leírtuk, hogyan lehet megkerülni azt, hogy a gép telepítéskor Internetet kérjen. Ezek után "korlátozott telepítéssel" feltelepíted a Windowst, majd ha feltelepült, és a rendszer nem érzékelne hálózati Interfészt, egy másik számítógépen keresztül (pendrive/külső meghajtó segítségével), a Lenovo hivatalos weboldaláról:

[link]

beszerezheted a hiányzó meghajtóprogramokat és feltelepítheted azokat

szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mi ez a zagyvaság? Tehát mégis van net, csak nem tudsz csatlakozni? "a wifit nem tudom beírni" - a jelszót vagy mit? Beragadt a billentyűzet...?
szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Az internet elérésnél nem ajál wifit
szept. 16. 17:15
 20/22 A kérdező kommentje:
Már azt írja van wifi de mégse jön be
szept. 16. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!