Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a bevett gyakorlat arra h...

Mi a bevett gyakorlat arra h instáról letöltsünk saved ("mentve") képeket? pc-re (asztali gépre)

Figyelt kérdés
Ritka látogató vagyok instán de most letöltenék néhány száz elmentett képet, vagyis lehetőleg nem is egyesével. (a követettjeim accountjából) Nem telefonra, hanem a pc-re.

szept. 12. 10:22
 1/3 anonim válasza:
45%

1. Egy remélem rajzokat akarsz leölteni s nem egy creep vagy

2. Github-on biztos vannak scraper scriptek

szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Image Downloader kiterjesztés jó lesz ehhez.
szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a githubhoz nem értek


#2

próbáltam már. konkrét tippet, ha tudsz, légy szíves.

többszáz fotó van az accountomon belül "saved"-ben könyvjelzőzve, azok mindegyike kellene, tömeges letöltéssel. (és nem, nem akarja mindet, csak 63-at max)


azért kérdezem mert néhány éve még volt chrome kiterjesztés amit tudtam használni pontosan erre (akár többszázat, az összes könyvjelzőzöttemet egyben leszedte zip fájlba) de az már nem működik.

szept. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!