Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a Facebook hiba? N...

Mi lehet a Facebook hiba? Nem tudok sem megosztani, sem hirdetést elhelyezni hirdetési csoportokban. (Nem vagyok korlátozva)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis segítséget kérni Facebook hibával kapcsolatban:


Szerettem volna az egyik oldalamat csoportban megosztani, de próbálkoztam a csoporton belüli hirdetéssel is, sikertelenül.


Ekkor a facebooktól jött egy email, hogy „Lehet, hogy valaki hozzáfért a fiókodhoz.”


Ezzel párhuzamosan a facebook oldal kiírta, hogy az oldal elavult, kérjük frissítsd a böngészőlap tartalmát. A másik oldalon a hirdetés alatt a következő üzenet: A közösség kéretlen tartalmakkal szembeni védelme érdekében korlátozzuk, hogy adott időn belül milyen gyakran tudsz bejegyzéseket közzétenni, hozzászólni, illetve egyéb műveleteket végrehajtani. Később újra megpróbálhatod. További információ


Ha úgy gondolod, nem tettél semmit, ami ellenkezik a közösségi alapelveinkkel, jelezd nekünk. Visszajelzés küldése


Semmi szabálytalan terméket nem árultam, ezt jeleztem a Facebook felé.


Közben az oldalt zárolták és sms kóddal vissza tudtam lépni, mert a kóddal feloldottam a fiókom zárolását.


Érdekes, mert a profilom állapotában ez a bejegyzés található: A fiókom jól fest és köszönjük, hogy betartod a szabályokat és segítesz, hogy a Facebook jobb helyen lehessen.

Amikor az alapelveink megsértése miatt intézkedünk a profiloddal vagy a tartamaiddal szemben, azt itt fogod látni.


A profilomban nincsenek korlátozások. „Fiókod rendben van”.

Többször jeleztem a Facebook felé jelentésben a hibát, de választ nem kaptam.


Vírus nincs a gépen, mert vírusírtóval átvizsgáltam.

Nem találtam feltörésre utaló jelet.


2 napja módosítottam a jelszavam.


Frissítettem az oldalt és töröltem a cookikat.


Esetleg tudna valaki tanácsot adni, mi lehet a hiba, ami számomra nagyon érdekes.


Tudna esetleg ebben segíteni, hogy mi lehet a probléma?

Köszönöm szépen előre is, ha valaki tud ajánlani hozzáértő Facebook szakértőt.



#internet #Facebook #Hirdetési csoportok
szept. 11. 18:04
 1/2 anonim válasza:

Mindenkinek van problemaja a Facebookkal. Mi se tudjuk nezni stb.. A Fecbookhoz 0.75mb/s net kell. Ez regi szabdly.



Nalunk a leglassabb,a legdragabb a net a tefonalas. 0.4mb/s nete van a vodanak a telekkomnak 0.7mb/s itthon. 10evvel ezelott 100mb/s volt.

szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem net kérdése, hanem kizárólag Facebook hiba. Egyébként minden más weboldal tökéletesen működik.
szept. 14. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!