Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngészőből töltöttem fel...

Böngészőből töltöttem fel Facebook-ra képeket, de nem úgy jeleníti meg, át tudom állítani?

Figyelt kérdés
Új mappát hoztam létre, és fetöltöttem a képeket, de nem mappaként jeleníti meg a profilomon, hanem egyesével sorban külön-külön vannak fent. Nem akarom letörölni és applikációval újra feltölteni, mert már írtak többen. Át lehet valahogy ezt még alakítani normálisra?
szept. 11. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez hiba. Különböző nézetek vannak a profilban. Az "Albumok" fülön a mappák szerint van rendezve és lehet külön a mappák tartalmát nézni. A "xy fényképei" fülön ömlesztve látsz minden képest időrendi sorrendben.

Ha valamiért mégis üres az album, mert nem oda lett feltöltve, akkor a képek szerkesztési beállításainál kell megnézni, hogy lehet-e áthelyezni/mozgatni egy albumba. Ha nincs ilyen, akkor marad az újra feltöltés.


[link]

Itt azt írja, hogy böngésző nézetben működik az átmozgatás, mobilról nem.

szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az alkalmazásban feltöltött mappáim úgy jelennek meg, hogy a mappa neve, és az első néhány kép montázsban.


Ezt nem alkalmazásban, hanem böngészőben töltöttem fel (de telefonon), és most 100 darab kép sorban egymás alatt van az idővonalomon, mindegyik kép felett ott van, hogy megtekintés az XY mappában, de nem akarom, hogy 100 db kép szemetelje szét az idővonalamat, hanem úgy, mint eddig, egyetlen bejegyzésben, egy mappaként mutassa csak.

szept. 11. 13:54
 3/4 anonim válasza:
A bejegyzéseket elrejtheted az idővonaladrol. Max egyet hagyj meg, akkor akik nézik az idővonaladat látják hogy valami albumba feltoltottel képeket, ha érdekli a téma akkor ramegy az albumra és ott lesz az osszes kép.
szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Ezt csináltam, jobbat nem tudtam kitalálni, köszönöm.
szept. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!