Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy Messengere...

Hogy lehet az, hogy Messengeren úgy is tud írni nekem valaki, hogy a felületen azt jelzi több órája volt elérhető?

Figyelt kérdés
Meg olyan is előfordul, hogy mielőtt látta volna azelőtt is kapok üzeneteket. Mitől van ez?
szept. 2. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Van akivel nálam is ez van. Ha jól emlékszem, azt írta erre valaki, hogy értesítési sávból húzza le és onnan válaszol. Nem nyitja meg magát az alkalmazást.

Meg szerintem olyan is lehet, hogy egyszerűen csak állítgatja a láthatóságát. Volt, hogy beszélgetés közben "tűnt el". Váltott elérhetőről nem elérhetőre, aztán x ideje volt elérhetőre. De mi ugyanúgy beszélgettünk folyamatosan.


Vagy egyszerűen csak s*ar a messenger úgy ahogy van.

szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
szept. 4. 22:51
 3/3 anonim válasza:
Ezt én is tapasztaltam,hogy ugy írtak nekem hogy egy ideje nem elérhető, a listába azt mutatja legalábbis,de ha megnyitottam akkor kiírta hogy most elérhető de csak ott. Nekem is az a sejtésem hogy a chat fejet nyitja meg csak olyankor.
szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!