Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-ra töltöttem fel egy...

YouTube-ra töltöttem fel egy filmet privátba. Meg lehet nézni internet nélkül a YouTube privát videót?

Figyelt kérdés
aug. 29. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"És programokat rakhatók fel?"

Ha azok szabadon terjeszthetők (shareware, freeware, nyílt forrású), akkor igen. Ha kereskedelmi szoftverek kalózverziói (a Nero7 ésa Windows Movie Maker nagyon arra hajaz), akkor nem, hisz a jogtulajdonos nem engedte meg a másolatkészítést.


"Képek videók (NEM FILMEK)Például Emma Watson-ról, Bailee Madison-ról stb?"

Az is attól függ, hogy ki készítette, ki a jogtulajdonos.


De nagy általánosságban elmondható, hogy felhőtárhelyre semmit nem érdemes az állományok neveinek és tartalmainak titkosítása nélkül feltölteni, mert azt a tárhely adminisztrátorai átellenőrizheti és ha az sérti a felhasználási feltételeiket, akkor törölhetik a fájlokat és felfüggeszthetik a fiókodat.

aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek akkor vonatkoznak felnőtt filmekre is?
aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12: Igen (ezért is írtam: "felhőtárhelyre semmit nem érdemes az állományok neveinek és tartalmainak titkosítása nélkül feltölteni"), hisz azoknál is vannak olyanok, amiket egy adott stúdió készít.
aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a Mega nz alapból titkosít, de mikkor feltöltöttem pár képet simán nézni tudtam őket.

Akkor feltöltők oda bármit ingyen akkor a szolgáltató nem lássa amit feltöltöttem, csak én tudom online megnézni?

Kép neve is látszót és képet is megtudtam online nézni bárhol a fiókomban.

aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen
szept. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!