Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet azt beállítani,...

Hogyan lehet azt beállítani, hogy fixen a google legyen a keresőm, ne ilyen bingek meg yahook meg hasonlók állítódjanak be állandóan?

Figyelt kérdés
Hiába állítom be a googlet keresőmotornak, néhány nap, max egy hét után valamiért magától átállítódik valami másik keresőmotorra. Nekem meg állandóan a beállításokban kell turkálnom hogy visszaállítgassam, marha idegesítő már. Hogyan lehet fixen beállítani, hogy a google maradjon örökre, és ne idegeljenek ki ezek a nemkívánatos keresőmotorok?

aug. 22. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Miért és mitől állítódik ezt át egyáltalán?
aug. 22. 14:01
 2/3 A kérdező kommentje:
Sőt, most már be sem tudom állítani a guglit, nincs benne a listában csak az a hülye bing!! Hogyan lehet beállítani a google-t, ha nincs a listában a keresőmotorok között?
aug. 22. 14:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyári beállítások visszaállításával sikerült most megoldanom, de hogyan lehet beállítani, hogy soha többé ne váltson át idegen ismeretlen keresőmotorokra, hanem a gugli maradjon meg nekem?
aug. 22. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!