Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elég nagy hülyeséget csináltam...

Elég nagy hülyeséget csináltam, lehet másnak vicces, de nekem nem, tapasztalsztokra vagyok kíváncsi! Facebookról van szó!?

Figyelt kérdés
Most történt kb 20 perce, van egy lány aki nagyon tetszik, de van elettársa és ezt tiszteletem tartom nem is akarok vitát se uszítást, a következő történt, rakott fel pár órája közös képet a lány új párjával és komment szekcióba ment a tipikus szeretlek életem stb szöveg a fotó alatt. Nah most pechemre véletlen belájoktam ezt a kommentett😆de vissza is vontam azonnal, csak ég az arcomról a bőr hogy marad-e nyoma hogy bekájkoktam s, vagy nem. Hasonló tapasztalat valakinek? Kérlek jó kedvű, humorórral rendelkező kommentelők ne ijesztegessenek feleslegesen,csak arra vagyok kíváncsi, hogy aki járt már így és van tapasztalata, az válaszolhatna köszi 😄😄

aug. 22. 03:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hahaha :D


Nyugi, ha csak nem abban a percben, amikor likeoltad valamijét, fent volt épp az illető, akkor nem fogja észre venni.

Miután visszavontad, az értesítés is eltűnik, reggelre tehát nyomda sem lesz semminek. :)



Olyan előfordulhat, hogy lajkolod->kimegy az értesítés, felvillan, és pont látja, majd kire rámegy eltűnik az értesítés maga. De ez csak akkor, ha abban a pillanatban pont fent van amikor megjelentek és míg visszavonod, nála már felugrott közben a noti.



Biztosan tudom hogy így van, kicsi babám van és volt h random embernek akivel 10 éve nem beszélek is küldtem véletlen üzenetet kialvatlanul kómában anyámék helyett, szóval csináltam pár baromságot, a fentin Túlmenőeken is. :)

aug. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval mivel minden normális ember alszok haja 3-kor így nem is fog ebből észrevenni semmit nyugi. Elég minimális esélye van, hogy abban a pillanatban fent legyen és Fb-on fent legyen.
aug. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!