Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a franc van mostanában a...

Mi a franc van mostanában a Google Véleményekkel, hogy mindent kicenzúráznak?

Figyelt kérdés

Egy-két gyorsétteremhez és magánegészségügyi szolgáltatóhoz írtam volna 1 csillagos véleményt, mert jól átvertek és lehúztak pénzzel. Semmi durvát vagy káromkodást nem írtam, mégsem jelenhetett meg, a fellebbezésre meg nem reagálnak. Direkt megpróbáltam szöveg nélkül, csak egy sima 1 csillagot dobni, de még úgy sem engedi.

Úgy látom, hogy a nagy nemzetközi szolgáltatókat nem szabad kritizálni.

Mások is írták mostanában pl. Redditen, hogy totál indokolatlanul nem engedtek be pozitív értékelést sem, és elég gány az egész rendszer.



aug. 16. 20:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem csak éttermeknél. Én egy múzeumnál akartam véleményt írni. Nem lehetett negatív kritikával illetni. Nyilván túl sokat kapott már.
aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:
38%

Valószínűleg beleestél a "Sértő tartalom" kategóriába, ami tiltott:

[link]

aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagy multik mind összefonódnak egymással, ezért támogatják is egymást, kiváltképp akkor, ha nem riválisai egymásnak.
aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a sértő tartalomba, hanem a mutatóhamisítási szarságba estem bele. Mert egyszer egy db 1 csillagot akarok adni...


A 3-asnak igaza van, én is ezt gondolom, hiába "összeesküvéselméletezik" mindenki, valamiféle globális nagytőke, háttérhatalom biztosan van. Nekem amúgyis furcsa volt, hogy az összes cég értékelése mindig 4 és 5 csillag között mozog, pedig elég sok közismerten utálatnak örvend.

aug. 17. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!