Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani...

ÉVI1976 kérdése:

Hogyan lehet beállítani Google Chrome-ban valamint Microßoft Edge-ben, (asztali számítógépen) hogy egy adott weboldalt csak jelszóval (vagy akár sehogy!an se) lehessen megnyitni?

Figyelt kérdés

Egy családtagom folyton facebookozik az én számítógépemen, pedig én nem akarom. Én magam nem vagyok fenn a facebookon és nem akarom h ez a rokon bármit az én gépemre letöltsön, kommentejen stb.

Hiába is mondom neki, nem hallgat rám.



júl. 28. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
A felhasználói fiókot le tudod jelszavazni, de akkor semmihez nem férnek hozzá. Célzottan a böngészőkre nem lehet jelszót rakni, és aki nagyon akarja, meg tudja kerülni egy másik program futtatásával (akár magával viszi a hordozható példányt, telepíteni sem kell).
júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Konkrét oldalak betöltésének megtiltását be lehet állítani akár a tűzfalon, virusirtón, Windowsban, de a böngészőben is.

Ha így is megfelel neked elmeséljük a módját is.

júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a routerben tiltanám le, akkor semmilyen eszközzel, semmilyen böngészővel nem tudja megnyitni. Elvileg, mert nem próbáltam. Letölteni bármit amúgy máshonnan is tud. Esetleg csinálhatsz neki egy korlátozott fiókot (is), és ha jön, felhasználót váltotok.

[link]

júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Esetleg hozzáadsz pár sort a "C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts" fájlhoz:

[link]

júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2es!

Igen, én erre gondoltam, hogy a böngészòben (esetleg a windowsban is)

Kérlek, meséld el!

Élőre is köszönöm: Éva

júl. 28. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!