Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aqua.hu nevű webáruházból...

Aqua.hu nevű webáruházból biztonságos controllert vásarolni?

Figyelt kérdés
XBOX Series konzolomhoz akarnék joystickot venni viszont eléggé megoszlóak itt a korábbi vélemények. Van valakinek saját tapasztalata?
júl. 27. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem:)
júl. 27. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

De, a te kérdésed. Nincsenek olyan véletlenek, hogy 24 óra alatt ugyanabban a témában, termékről és áruházból akar két különböző ember valamit venni. Mindkettő az angol "controller" szót használja és a válaszait ":)"-vel zárja le.

Ne nézd már hülyének a másikat.

júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az eddigi tapasztalataim alapján az Aqua teljesen megbízható. Már vettem tőlük 2 fülhallgatót, powerbankot, egy tucatnyi pendrive-ot, és ssd-t is. Minden hibátlanul működik, és rohadt gyorsan kiküldik a cuccokat. Egyik nap megrendeltem, másik nap már hívott is a futár, hogy majd jön. Meg tokot is vettem tőlük a telefonomra.

júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Minden hibátlanul működik, és rohadt gyorsan kiküldik a cuccokat."


Szerintem azért az ilyen jellegű, évek óta működő, fizikai üzletekkel rendelkező webshopoknál nem az a kérdés, hogy kiküldik-e a cuccot és működik-e. Mindegyik kiküldi, mindegyik gyorsan és mindegyik alapvetően működni fog, ugyanabból a pár nagy raktárból rendelik be ezek is mind.

A megbízhatóság az én esetemben inkább azt jelenti, hogy ha gond van a termékkel, akkor garanciális ügyekben mennyire járnak el normálisan. Egy hivatalos viszonteladónál ez nem kérdéses, az Aqua nem ilyen, azonban kollégám például nemrég gariztatott ott kávéfőzőt és semmiben nem akadékoskodtak, szóval szerintem oké a hely. Én is már többször rendeltem onnan, de hát sosem volt még garis ügyem velük.

Egy kontroller szerintem nem olyan drága termék, ahol ebből különösebb problémát csinálnék, nyugodtan veheted onnan. Fél milliós TV-t meg 1 milliós PC-t már lehet hogy nem onnan vennék, de egy kontrollerre tuti jók lesznek.

júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aqua teljesen rendben, sokszor vásároltam onnan.
júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem az én kérdésem:)"


Pedig még a mosolygó smiley-t is ugyanúgy odaraktad mint az előző kérdésnél.

júl. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!