Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger szinkronizálással...

Messenger szinkronizálással szenvedek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A régi telóm teljesen behalt az alaplap miatt, nem lehet már bekapcsolni. Vettem újat és itt szinkronizálni akarja a messenger chatet, de gondolom állandóan a régi telóra külni a kódot. Nagyon idegesítő és nem értek hozzá kérem aki tudja hogy mit csináljak írja meg nekem.

júl. 26. 12:18
 1/2 Kedves Vezető ***** válasza:

Rengeteg ember szenved ettől, itt is sok hasonló kérdést találsz.

Azt hiszem egyszer odáig jutottam hogy személyi igazolvánnyal kellett volna igazolnom magam.

Én, és sokan mások sem adtunk meg semmilyen kódot, amit most kér, ez eléggé globális jelenség ha utánanézel.

Szerintem végül a személyis módszer marad, persze csak a biztonságod érdekében.

júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet én értem rosszul a kérdést, de én is most kezdtem egy másik mobil készüléket használni, és messenger alkalmazás letöltése után sms-ben kaptam egy kódot, azt kellett beírni. Addigra már áttettem a SIM kártyát is az új telóba, úgyhogy megjött a kód is. Utána, amikor már bent vagy, a végpontok közötti titkosítás miatt kér tőled egy kódot, de azt te hozod létre.
aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!