Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy most már...

Hogy lehet, hogy most már mindenkinek, akivel nem volt az embernek korábbi interakciója, kérelemként küldi el az üzeneteket a Facebook és a Messenger?

Figyelt kérdés
Írtam valakinek, aki egy Facebook-csoportban közzétett valamit, és már napok óta nem válaszol. Megfejtettem, hogy valamiért már magamnak is csak üzenetküldési kérelemként tudok írni, amihez egy másik lapra kell menni, hogy az ember elfogadhassa. Pedig én nem állítottam így be, ezért arra következtetek, hogy a Facebook bevezette, hogy már mindenki, akivel nem volt korábban kontaktunk, ilyen módon kapja meg az üzeneteket. Tudtok erről valamit?

júl. 26. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Évek óta így működik...
júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Ugyanígy, egy hónappal korábban írtam egy másik embernek, a csoportból. Neki rögtön el lett küldve az üzenet, korábban sosem beszéltünk.
júl. 26. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem a te hiteden múlik...
júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!