Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játékok a FB-on...?

Játékok a FB-on...?

Figyelt kérdés

Úgy 10 éve játszottam a FB-on több játékot is. Azóta megszüntettem azt a felhasználómat, a játékokat sem játszottam többé, sőt FB fiókom sem volt évekig, majd nemrég újra regisztráltam, de nem látom, hogy hol lennének a játékok. Esetleg megszűntek volna?

(Anno laptopról játszottam, most andridról vagyok böngészőből.)



júl. 21. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ekkora időtávlatban már megszűnhetett sok játék. Kb. 5 éve nincsenek Flash játékok sem, mert a böngészők megszüntették a támogatást és letiltják az ilyen tartalmakat.


Facebookon nem szűntek meg a játékok, csak a folyamatos frissítések miatt mindig más funkció van előtérben, a többit elpakolják kisebb menüpontokba. Most itt találtam meg: felső menüsorban a 9 kicsi négyzetből álló ikonnal jelzett gombra kattintva vannak témakörökre bontva a funkciók, és a Szórakozás rész alatt van a Játékok.

júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megtaláltam. Nekem kicsit máshogy van, és mobil nézetben nem is látni ilyen opciókat, de megtaláltam.
júl. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!