Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be a telefonom...

Miért nem tölt be a telefonom bizonyos oldalakat?

Figyelt kérdés

Sokszor történik, hogy rákeresek dolgokra, és kiírja, hogy a weblap nem elérhető. Szinte minden 2. keresésemnél és utána vagy 4 találatot nem enged így megnyitni. Valami az én telefonomban a böngészőben nálam lehet elállítva?

Az internettel nem lehet baj,legerősebb wifin + 4-5G mobilneten is próbálkozzam semmi.

Most pl a librinek az oldalára szerettem volna felmenni és ezt dobta ki.

Azelőtt számítógépekre kerestem és azokat az oldalakat szintén nem engedte megnyitni. Mintha net nélkül próbálkoznék.

Eddig nem fordult elő ilyen, de nem állítottam semmit és telefont sem cseréltem. Köszönöm.


júl. 15. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon, milyen böngésző, milyen op rendszer?
júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy A7 és az alapjáraton rajta lévő Google-t használom

Az op-t hol kell megnezni? Ehhez nem értek. 😄

júl. 15. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Beállítáok, telefon névjegye
júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezek vannak itt, meg a tel szamom, de az nem kell gondolom 😂


Modell szám SM-A705FN/DS

Sorozatszam R58M866FFSN

One-Ui 3.1

Android 11

júl. 15. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen Böngésző, másikat próbáltál - e?
júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az alap google-t használom ami a telefonomon van, (nemtudom van e konkret neve) meg van chrome is mindkettőt megpróbáltam egyiken sem engedi azokat az oldalakat. Más böngészőm nincs. De ahogy írtam is, eddig nem volt ilyen úgyhogy nem értem, hogy mi történt.
júl. 16. 05:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy Firefoxot is, azzal hátha negy
júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!