Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felugró böngésző lap vírusos-e ?

Felugró böngésző lap vírusos-e ?

Figyelt kérdés
twitteren már x-en egyik kisvideó alatt volt valami weboldal beszúrva, jó hosszú neve volt nem emlékszem mi volt nem is érdekel, a görgő megugrott és nem a videóra hanem pont arra kattintottam, megnyílt egy bőngésző lap és teljesen fehér volt a képernyő, nem teljes képernyő volt fehér mert láttam fent a lapokat kis fekete kockák voltak közötte ki volt írva "wait ... while it loads" először fel sem tudtam fogni mi történt annyira gyorsan zajlott le az egész, ki akartam ikszelni a lapot de az magától bezáródót, gyorsan böngésző előzményekből weboldal elfelejtésre nyomtam kitörölte szépen, vártam a gép halálát nem történt semmi, avast vizsgálat semmi, gyanus programok semmi, majd windows fríssítés együtt avast fríssítésel újraindulással semmi, lehet valami kémprogram volt ami megpecsételte a gépemet vagy IP-et ? nagyon gyorsan zajlott le az egész avast nem szólt semmit lehet csinálok egy win10 újratelepítést nehogy valami meglepetés érjen

júl. 12. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és a böngészőben le van tiltva a felugró ablakok - nem tudom a böngésző lapokra igaz-e - még a ublock van még fent nehogy reklám bombázást kapjak
júl. 12. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném nyugi, ha meg ilyen link lett volna azt már rég megtudtad volna szóval nyugi(a káros linkeket meg hiába törlöd ki elōzményekbōl mivel az nem fordítja vissza az idōt)
júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!