Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes keresés?

Internetes keresés?

Figyelt kérdés
Amikor egy weblapon kijelölök egy szöveget vagy szót akkor korábban feldobta azt a lehetőséget, hogy lentről egy ablakot fel lehetett húzni és megnézni egy új lapon a keresett dolgot új lap/oldal megnyitása nélkül és, ha végeztem csak visszahúztam és eltűnt. Remélem érthetően fogalmaztam mert már sok helyen kerestem, de nem találtam megoldást, gondoltam itt van rá esély. Hátha valaki tudja, hogy ezt miképp lehetne visszaállítani mert most azt írja ki, hogy 'nem sikerült elérni a hálózatot'. Köszönöm, ha tud valaki segíteni.

júl. 12. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a "Környező szöveget is tartalmazó keresés..." pontot.
júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Időközben sikerült megtalálnom és a google szolgáltatások ponton belül az érintéssel keresés pontban volt és csak a 'be' gombot kell bekapcsolni a többit nem és akkor lehet egy szót is kijelölni és úgy keresni. Egyébként köszönöm a válaszokat:)
aug. 9. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!