Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma oka?...

Mi lehet a probléma oka? Nálam a baj vagy náluk?

Figyelt kérdés
Mar a második külföldről nézhető magyar iptv szolgáltatásnál tapasztalom hogy sok adás tökéletes, de mindig van pár darab ami nem jo, és mindig ugyanazok a csatornakkal van a probléma. Ezek a csatornak 10 percenként akadnak egyet, és onnantól kezdve csúszik a hang. A probléma megszünik ha ráfrissítek. Movel tv-t használok smart one applikacioval. Biztos hogy nálam a baj mert pl elozo szolgáltatónál ( Tedi tv) is megvolt az a pár darab adás ami megakad és rá kellett frissíteni hogy elinduljon. És ott is a csatornák 95% a jol ment, csak megvolt az a pár darab csatorna ami megállt és frissíteni kellett hogy elinduljon. Itt a movel Tv nél legalább nem áll meg csak néha megakad, de a hang csúszása miatt ugyanúgy frissitgetni kell. Viszont azt nem értem hogy ( a szolgáltatók szerint is) ha nálam a baj, akkor miert nincs probléma az összes adással, miert csak pár darabra kell frissítgetni? Rádasásul ugyanazokkal a csatornákkal van a baj, pl arena 4 gyel sose volt baj, match 4 vagy sport 2 rendszeresen megakad es utana csuszik a hang.
júl. 11. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Bizonyára nem nálad van a probléma. Az ilyen illegális tv szolgáltatások már csak ilyenek. Beszednek egy maréknyi pénzt minden hónapban, aztán b.szik normálisan működni.

Én is közel egy évig kínlódtam egy ilyen szolgáltatással, aztán megúntam, hogy csúcsidőben (este 6-10 között) akadozott szinte az összes csatorna. Meg volt olyan is, hogy sok csatorna el sem indult.


Ha teheted, akkor használj legális tv szolgáltatást (ilyen mondjuk az Ittott.tv). Ezekkel a nem legálisan működő szolgáltatásokkal csak a baj van.

júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!