Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindig mennek adatok a wifin?

Mindig mennek adatok a wifin?

Figyelt kérdés
Azt nagyjából tudom hogy amúgyis mennek az adatok ha épp semmit se csinálok ami internet. De, az lenne a kérdés hogy nekem akkor villog a router ha mennek át az adatok főleg ha ugye csinálok valamit. A kérdés az lenne ha nem használom a wifit de néha néha bepityan akkor az normális dolog?

júl. 8. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Igen, teljesen normális.

Egyrészt az operációs rendszernek vannak hálózatot használó háttérfolyamatai - például az időszinkron vagy az automatikus frissítés,... - vagy olyan felhasználói programok, amik a háttérben kommunikálnak - például az azonnali üzenetküldő alkalmazások, időjárás-jelentés,... - illetve maga a Wifi-interfész is küld/fogad időnként kereteket/csomagokat (például az AP a Beacon Frame - [link] - nevű adatcsomagot)

júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te nem használod de az eszközöd (telefon/laptop/TV/PC) attól még igen.
júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
másképp mondom, nincs rá csatlakozva semmi wifire és ugy is néha bepityan. Nem láttam hogy valaki fellépet volan wifire
júl. 8. 15:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán látom hogy valaki lenne csatlakozva routerbe legalábbis amennyire kiigazodok rajta. Régen azt hittem feltörték a routert mármint konkrétan a netem.
júl. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!