Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instán van különbség aközött...

Instán van különbség aközött ha úgy küldök üzenetet valakinek hogy követem, vagy ha úgy hogy még nem követem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor request-be rakja az üzenetem egy olyan fióknak, aki amúgy nyilvános, akkor az azért van mert még nem követem, vagy akkor is oda menne, ha bekövettem volna?

Azért kérdezem, mert írtam egy üzenetet egy lánynak, akinél ott volt valami olyasmi hogy "beszélgetést kezdeményezhetsz" és utólag mikor már elküldtem, esett le hogy amúgy nincs bekövetve, mivel nyilvános a profilja így megtaláltam így is. Így viszont leesett hogy valószínűleg ezzel a requestsbe ment az üzenetem, amit meg ugye sohase néz senki (amúgy is csak szex spam meg ilyesmi van ott legtöbbször), pláne olyan ember aki amúgy sem az Instán éli az életét jó eséllyel (sportoló lányról van szó).

Szóval az érdekelne, hogy ha előtte bekövettem volna, akkor direktben megkapta volna az üzenetem? Magyarul elbaltáztam nagyon egy apró figyelmetlenséggel?



júl. 6. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van. De miért kell ezt ennyire túl gondolni? Ha nem ismer, és nincs olyan jófej, úgysem válaszol.
júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ezt elszúrtam sajnos.

Nem túlgondolás kérdése, szerintem van olyan jófej. :)

júl. 6. 14:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!