Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan beállitás a facebook...

Van olyan beállitás a facebookon,ahol a láthatóság annyira korlátozva van hogy másik profilról sem lehet megtalálni de ismerősök között fenn van adatlapja de még boritókép semmi nem érhető el műszaki hibát ír vagy korlátozást?Feltörés miatt lehet?

Figyelt kérdés

júl. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs.

Olyan van, hogy te hogyan korlátozod a láthatóságod mikor más tekinti meg a saját profilod megtekintésekor.

Ezzel nem tudod befolyásolni más adatlapját, hogy ott megjelenj vagy se.

júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod magad megjelenítetni, akkor miért nem törlöd? 🤷
júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Egyik ismerősöm adatlapja oldala nem érhető el mert műszaki hibát ír vagy korlátozást de ismerőseim közt fenn van. Tehát nem felfüggesztés profilkép van de csak az. Gondoltam lekorlátozott viszont egyéni korlátozásnál is többet látni szerintem. Egyébként többször előfordult állítása szerint feltörték az oldalát. Viszont most beszélni sem tudok vele. Ezért kérdezem hogy tudja e igy zárolni hogy szinte senki nem látja vagy vmi rendszerhibaez? Fura az egész nekem.
júl. 3. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!