Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik tarifacsomagot érdemes...

Melyik tarifacsomagot érdemes választani, ahol korlátlan a mobilinternet és korlátozott a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Olyan tarifacsomag érdekelne, ahol korlátlan a mobilinternet és korlátozott a beszélgetés.


Olyan csomagot találtam, ahol korlátlan a mobilinternet és a beszélgetés is. Viszont a korlátlan mobilinternetet simán kihasználom, azonban a korlátlan beszélgetés felesleges sok és emiatt drágább is. Beszélgetés kell, de kevés.


Van-e olyan csomag, ahol korlátlan a mobilinternet és korlátozott a beszélgetés?


Illetve arra gondoltam, hogy veszek korlátlan mobilinternetet nyújtó csomagot, mellé veszek másik sim kártyát, amire feltöltőkártyás csomagot választok. Aztán az okostelefonom dual-simes lehetőségét kihasználva lenne ilyen "csomagom" 2-ből. Csak nem tudom mennyire kivitelezhető és van-e jobb opció.



júl. 3. 03:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Telekom: Mobil M + Gigaerős Korlátlan net, hálózaton belül korlátlan beszéd és 1000 sms, korlátlan net, 13677 Ft

Yettel: Prime Plusz, 300 perc beszéd minden hálózatba, korlátlan net, 13900 Ft

Vodafone: Easy csomag, 25 Ft percdíj, korlátlan net 5 Mbit/s sebességre korlátozva, 6990 Ft

Maxi csomag, korlátlan beszéd és net 100 Mbit/s sebességre korlátozva, 13990 Ft

júl. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Feltöltőkártyásban a Vodafone TUTI100+ csomagot ajánlom, náluk 7999 Ft egyszeri 500 GB adat 30 napra. Mivel egyszeri, ha lejárt, mindig újra meg kell rendelni, továbbá az előre feltöltött egyenlegből vonja le a díját. Megrendelni a 1270-es számra küldött 500GBE kóddal lehet.

Bár az 500 GB nem korlátlan, viszont nem kevés adatmennyiség 30 napra, és nagy előnye, hogy nincs hűségidő rá. Nekem havonta 50-60 GB között szokott lenni az adatforgalmam, pedig elég sokat használom, hétköznapokon kb. napi 5-6 órát, YouTube-ot is rendszeresen nézek rajta, az 500 GB kapásból a tízszerese, mint amire nekem szükségem van.

júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!