Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért támogatja a YouTube a...

VZ2 kérdése:

Miért támogatja a YouTube a bűnözést?

Figyelt kérdés

Miért védi a bűnelkövetőt?


Törli a kommentemet: "A méreginjekció, lelövés is hasonlóan olcsó, mint az elektromos székes kivégzés. Talán az akasztás a legolcsóbb mód. Nem kell évtizedekig eltartani az állampolgárok pénzén az elitélt személyt."


A liberál siránkozást nem törli pl.: "Bánhatnánk jobban is az elitéltekkel." - Miközben annyi történt, hogy amerikában jogosan kivégeztek egy gyilkost. Attól tartok, hogy a bűnözők írják a YouTube szabályait.



tegnapelőtt 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem feltétlenül a YT törölte. Simán lehetett a videó feltöltője is.


Egy komment után ne általánosíts.


Eleve egy kivégzésről szól a videó.

Tele van a platform olyan videókkal, ahol a bűnöző megkapja méltó büntetését.

tegnapelőtt 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

A halálraítélteket is gyakran évtizedekig tartják a halálsoron egyébként. Persze a véleményed is vélemény, a bíróság pedig tévedhetetlen. Különösen, ha a nép választja a bírót, vagy az esküdteket sorsolják a büntetlen, cselekvőképes polgárok közül.

A Youtube, Facebook liberális kezekben vannak, az eltérő vélemény gyakran szúrja a szemüket.

tegnapelőtt 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is a feltöltő törölte.
tegnapelőtt 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, a halálbüntetésben nem maga a kivégzés a drága, hanem az addig kimeríthető jogi folyamatok. Mivel a kivégzést nem lehet csak úgy hatályon kívül helyezni, ha új bizonyítékok alapján kiderül, hogy első körben a bíróság tévedett, ezért jelentősen alaposabb munkát kell végeznie mind a rendőrségnek, mind az ügészségnek, mindpedig a bíróságnak, mintha csak életfogytiglanról lenne szó. Emiatt a fellebezési kérelmeket is máshogy bírálják el, az USA-ban egyáltalán nem ritka, hogy az ilyen ügyek a Legfelsőbb Bíróság elé kerülnek végül. Ez évtizedekig is eltarthat, ez az ára annak, hogy egy visszafordíthatlan és jóvátehetetlen büntetést büntetést alkalmaznak. Ennek köszönhetően egy kivégzés "teljes ára" úgymond nagyjából három-négy életfogytiglannal ér fel.


Ha ez arról szól, hogy te nem szeretnél ennyit költeni gyilkosokra és erőszaktevőkre, akkor neked inkább halálbüntetés-ellenesnek kellene lenned, hiszen a tényleges életfogytiglan jelentősen olcsóbb, mint a halálbüntetés.

tegnapelőtt 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeefEater ***** válasza:
23%

A yt-n (és az összes többi nagy platformon) nincs szólásszabadság. A legtöbb hirdető baloldali környezetben szívesebben költ, ezért az azzal ellentétes véleményeket sokszor törlik. Példának nézd meg, hogy csökkent a Twitter bevétele miután engedélyezték a hirdetőknek nem szimpatikus vélemények megjelenítését.


Tehát röviden: "Miért támogatja a YouTube a bűnözést?" "Pénzért."


Az, hogy ez jó-e már más kérdés. Ha van kedved róla beszélgetni, akkor nyiss róla egy külön kérdést a megfelelő helyen (és dobhatsz egy privátot is).

tegnapelőtt 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a feltöltő törölte. Azonnali figyelmeztetést kaptam a kommentem után egy felugró ablak formájában. Amíg nem nyomtam az ablakon "Értem" gombot, addig nem nézhettem semmit sem a YouTube-on.
tegnapelőtt 23:40
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy korábbi kérdésem (amit már el is felejtettem) végülis megadja a választ a mostani kérdésemre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__117..

ma 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!