Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy lehet? A Facebook-fi...

Hunor85 kérdése:

Ez hogy lehet? A Facebook-fiókodat felfüggesztettük, mert a(z) 1j6pwy3ku17p7xl-fiókod nem felel meg a szabályainknak. . Jelentkezz be az összekapcsolt Instagram-fiókodba ahhoz, hogy a döntésünk visszavonását kérd.

Figyelt kérdés

jún. 20. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy mostanában gyakori 'csalási' forma. Valahogy a profilodhoz kapcsolódik egy instagram fiók, ott problémás tartalom miatt büntetést kap és a kapcsolás miatt a profilodra is érvényes lesz.

Itt még olvashatsz jó pár tucat ilyen esetet, ahol kb. végleg ki lettek zárva a fiókból:

[link]


Valami előzményének viszont lenni kell. Vagy elfogadtál valamit, vagy engedélyt adtál valaminek, vagy bejelentkeztettek valamilyen oldalra vagy alkalmazásba, vagy valami 'illegális' és az oldal által nem biztosított funkciót ígértek amit elkezdtél használni, és innen zártad ki magad.

Ha semmilyen előfeltétele nem lenne, sorban az összes felhasználót ki lehetne így bannoltatni, és nem tehetnek ellene semmit.

jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyi volt, h ma reggel valaki Vietnámból bejelentkezett az e-mail be és azután fura mód bejelölt ismerősnek egy vietnámi de én azonnal töröltem, és pár óra után ránéztem a fiókomra és annyi volt neki!

Instán írtam nekik, hátha visszakapom…

jún. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!